Firma - Ozdoby choinkowe, bombki, bombki na choinke

Nasza firma - PPHU TIM - rozpoczęła działalność w 1989 roku od produkcji kul szklanych, dekorowanych i listrowanych.

Pewnego dnia ktoś zauważył, że polski tradycyjny ogórek kiszony ma bardzo ciekawy kształt... Wybrano najpiękniejszy, zrobiono formę i otworzono produkcję bombek o kształcie ogórka. W ten sposób rozpoczęliśmy produkcję ozdób formowych, poszerzając tym samym naszą ofertę.

Niedługo później postanowiliśmy wprowadzić element przyrody i w naszej kolekcji pojawiły się ozdoby choinkowe w kształcie zwierząt: ptaszki, kotki, pieski, owieczki, myszki i wiele innych.

W międzyczasie podążając za tradycyjnym duchem Świąt Bożego Narodzenia, otworzyliśmy produkcję ozdób o kształcie Świętego Mikołaja, aniołka, świec, prezentu.

Obecnie posiadamy bogatą kolekcję kształtów i wzorów ozdób choinkowych, kul szklanych oraz bombek zdobionych i formowych.

Nie wahaj się i obejrzyj je w naszym katalogu i wybierz te, które najbardziej Ci się podobają. Pamiętaj to tylko część naszej kolekcji! Skontaktuj się z nami a pokażemy Ci wiele więcej.

Wykonujemy też bombki i ozdoby na specjalne życzenie, więc jeśli masz ciekawy pomysł na to jak najpiękniej ozdobić swoje drzewko świąteczne - odwagii! Rozpocznij z nami współpracę!